Únorová výprava Pandiček

Pandičky vyrazily v únoru na výpravu a tady je jejich shrnutí toho, co všechno zažily!<3

Naše výprava začala po oddílové schůzce ke Dni sesterství, a tak když skončila, už byl pomalu čas začít se chystat do spacáků..

Ráno jsme se rozcvičily tancováním na zábavné písničky, takže se nám vstávalo zvesela. K snídani jsme si vychutnaly puding, který nás posilnil, abychom mohly vyrazit ven. Tak už jen obléct a šlo se.

Na mapě jsme společně našly významné body Kamenice (synagoga, vlakové nádraží, koupaliště,…) a po cestě k nim se naučily hledat v autobusových papírových jízdních řádech.

K svačině jsme si rozdělily různé druhy ovoce, a pak už byl čas vrátit se zpátky do klubovny a uchystat si něco dobrého k obědu.

Při přípravě rizota jsme se všechny vystřídaly při škrábání a krájení zeleniny. Po chutném, vegetariánském obědě jsme se naučily novou hru cvičící sluch.

Následovalo teoretické i praktické zopakování si první pomoci.

Nakonec už jen úklid a s dobrým pocitem z výpravy a plnými bříšky jsme se vydaly domů<3

-Mkky

Fotky jsou k nahlédnutí ve fotogalerii:)