Tábor

Tábor je vrcholem skautského roku a možností vyzkoušet si naostro dovednosti získané na schůzkách a výpravách. Skautský tábor našeho oddílu je společný – všechny světlušky i skautky se tak společně potkají na týdenním táboře v přírodě.

U táboráku si zazpíváme a zažijeme zábavu, ale také se společně zamyslíme. Foto: Denča Krejčí

Termín: 14.-21.7.2024

Místo: tábořiště Huntov

Cena: 2000 Kč

… a ta naše táborová jídla! Foto: Denča Krejčí

Jak se přihlásit: informace na jaře 2024

Návštěvní den: letos nebude

Není nad hledání zakopaného pokladu! Foto: Iva Urbánková – Ivanka

Vedoucí tábora: Alžběta Betty Pavlíčková

Zástupkyně ved. tábora: Anděla Kožiaková

Zdravotnice: Kateřina Kim Brožová

Na co se děti mohou těšit:

• Celooddílový program i aktivity po družinách
  • Tábornické dovednosti: společné stavění vázaných staveb, rozdělání ohně aj.
  • Pohybové aktivity
  • Večerní programy plné zamyšlení a sdílení zážitků s ostatními
  • Každodenní vaření známých i neznámých pochutin

O bezpečí se po celou dobu tábora postará tým kvalifikovaných vedoucích, které již jistě znáte.

Co s sebou: Co s sebou skautka potřebuje na tábor? Dozvíte se zde (verze pro rok 2023). Veškeré potřebné informace a formuláře k táboru naleznete v sekci dokumenty. (verze pro rok 2023)

Sháníme:

• Na táboře uvítáme domácí marmelády, zavařené okurky či šťávy. Nepohrneme také žádnými přebytky ze zahrad (okurky, cukety, třešně apod.) – v tomto případě nám prosím, napište předem, ať vše stihneme zkonzumovat. 🙂
  • Sáčky na potraviny – např. ušité ze záclon.
  • Pokud máte doma staré kuchyňské utěrky, ty se budou hodit také. 🙂