Vánoční schůzka 2023

Jako každý rok jsme se před Vánoci sešly a radovaly se z vánoční atmosféry a vzájemného celoodílového setkání.

Tentokrát nás ale čekala malá změna, a to v prostředí v jakém jsme naši schůzku mohly uskutečnit. Protože z fary, kde jsme se scházely až do konce minulého roku, jsme se začátkem tohoto roku přesouvaly do prostor lékárny, naše vánoční schůzka se uskutečnila na klubovně na Modré Hvězdě, a tak jsme si byly díky o něco menšímu prostoru zase o kousek blíže 😁.

Užily jsme si společně hory cukroví, vánoční koledy zahrané na ukulele a stihly si vytvořit i divadelní scénky s vánoční tematikou. To všechno doprovázely výbuchy smíchu, teplý čaj a poznávání pár nových tváří, které mezi nás od začátku roku přibyly.

Samozřejmě nechybělo ani losování po domácku vyrobených dárečků, které nám jako zázrakem vyšlo přesně tak akorát, že jsme si každá odnášela domů náš jeden jediný, osudem určený dáreček od jedné ze svých sestřiček❤️

Fotky plné štěstí a zářících oček najdete ve fotogalerii.